26 Kasım 2017 Pazar

Mim: Güne Nasıl Başlıyorum?


Birisi beni mimlese de yazsam diyordum. Leo Gemini blogunun sahibi Eb beni mimlemiş zaten. Teşekkür ediyorum kendisine.

Erken yatıp erken kalkanlardanım ben. Sabah 7’de uyanıyorum. Ranzanın üstünde yattığım için aşağı inerken uykumun bir kısmı açılıyor. Diğer kısmı da lavaboya gidene kadar açılıyor. Sonra güneş doğana kadar telefonla uğraşıyorum. Müzik dinliyorum, video izliyorum, bloglarda geziyorum falan. Güneş doğunca dersim yoksa kitap okuyorum dersim varsa paldır küldür yemekhaneye iniyorum kahvaltı için. Sonra okula. Okula giderken yolu mümkün olduğu kadar uzatıyorum, yürümeyi sevdiğim için. Gönül isterki parklarda bahçelerde gezeyim fakat etrafımdaki tek parkın adı çok iyi anılmıyor. 

Öğlen yemeğini zamanım varsa bir bölüm Hannibal yoksa Barış abinin videoları eşliğinde yiyorum. Akşam yemeğimiz 6’da başlıyor. O zaman kadar yurttaysam ders çalışıyorum.  Yemeğimi yiyorum yine ders çalışıyorum. Öğrenciyim ben başka şeyler beklemeyin. 

Saat on buçuk gibi yatağa girerim. Tabi yatmadan yarım saat öncesinden kitap okuyorum. Okuyamadığım, ders çalıştıktan sonra yattığım günler de oluyor. Ve günüm biter. 

Bu kadardı. Bende yazımı okuyup da bu mimi yazmayanları mimliyorum. Bekliyorum mimlerinizi.

8 yorum:

 1. Ben de yazı için teşekkür ederim, erken kalkman çok güzel :)

  YanıtlaSil
 2. Yurt hayatını da pek kolay değil.Kolaylıklar olsun sana :)

  YanıtlaSil
 3. Benim uyku düzenim her ne kadar garip olsa da, genelde akşam uyuyakalıp gecenin bir vakti uyanıyorum, sabah da zaten erken kalkmak zorundayım. Artık bünyem alıştığından da olacak erken kalkmak zorunda olmadığımda da erken kalkıyorum. Sonrası da dediğin gibi tipik öğrenci hayatı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bünye alışınca söz geçiremiyorsun. :) Öğrenci hayatı çalış çalış çalış

   Sil
 4. ay güzel hayat işteeeee :)

  YanıtlaSil